Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
skullmonkey

Продадено Продавам Synology DS 218+ со 2х4TB WD Red PLUS дискови

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
22.000 ден.
Истекува

Опис

Продавам Synology DS 218+ со оригинален адаптер и додатоците кои доаѓаат со него -
2 х 4TB WD Red PLUS (WD40EFZX) дискови.
Interface Types: SATA, eSATA External, USB 3.0 3.1 3.2, Ethernet RJ45
Electrical Interface: Ethernet Gigabit - 1Gbps
On-Board Cache: 2GB
Bays/Ports/Slots: 2

Цена за комплет: 22.000 денари

  • Ми се допаѓа
Реакции: shooter и Miki98

Информации

Автор
skullmonkey
Поднесена
Последна промена
Прегледи
376

Повеќе огласи од skullmonkey

На врв Дно