Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
DonFrozex

Продадено Продавам Standing Desk / Компјутерско биро на ел. подесување

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
380 €
Истекува

Опис

Како што гласи насловот, продавам компјутерско/канцелариско биро на подесување на допир.Станува збор за следниот модел - BEKANT.
Точните спецификации за форма, ширина, должина, подесување на висина може да се видат на огласот погоре (последна слика).

Механизмот е купен од Икеа Грција на 19.02.2022. Има 10 години гаранција. Механизмот е црна боја.
Се на го имам користено 3-5 пати во стоечка положба.
Плочата е темно сива, порачана по мерка од Солопром. Истата може лесно да се размонтира и да се монтира нова, по ваша желба.
Има мрежа за чување на каблите. Додатно имам монтирано лед неонка на предната долна страна кое служи како пригушено светло за навечер.

Слики тука.

Имам и канцелариско столче за продажба како комбинација со бирото.

Повеќе информации во ПП.

Информации

Автор
DonFrozex
Поднесена
Последна промена
Прегледи
821

Повеќе огласи од DonFrozex

На врв Дно