Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
deni.mitev

Продадено Продавам SSD Gigabyte 1tb M2 ново.

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Купено од амако со гаранција.

Информации

Автор
deni.mitev
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
771

Повеќе огласи од deni.mitev

На врв Дно