Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
DarthJe5us

Продавам средства на Steam, отворете за повеќе инфо

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Имам некои средства на Steam кои што би сакал да ги уновчам, така да доколку некој сака да купи игра контактирајте ме.

Колку што проверив ова не нарушува ToS, јас ви ја купувам играта ко Gift.

Информации

Автор
DarthJe5us
Поднесена
Последна промена
Прегледи
364

Повеќе огласи од DarthJe5us

На врв Дно