Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Bozoo

Продавам Sony PS5 Digital Version

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
25.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Конзолата е во одлична состојба не е многу користена околу 6-7 месеци не секој ден , купена е од Англија.Доаѓа со една рачка

ЦЕНА: 25.000 денари.

Информации

Автор
Bozoo
Поднесена
Последна промена
Прегледи
352

Повеќе огласи од Bozoo

На врв Дно