Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Aowek

Продавам Sony HT-SF150 soundbar

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
6.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Се продава Sony HT-SF150 soundbar


Цена: 6000 денари

Производот е купен пред 4 дена, отворен пробан само и спакуван.

Информации

Автор
Aowek
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
418

Повеќе огласи од Aowek

На врв Дно