Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
ifobt

Продавам SODIMM рамови

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
4.800 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
  • Kingston 32GB CL22 DDR4 3200MHz купена на 31.01.2024 отворена, малку користена. Гаранција уште 53-4 месеци. цена 4000мкд.​

  • Samsung 8GB DDR4 3200MHz изваена од Тинкпад е14 ген2. цена: 800мкд.


Исто од тинкпадот имам и батерија ако му треба на некој, мислам дека држеше едно 3-4 сати. За неа можи проценка.

Информации

Автор
ifobt
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
57

Повеќе огласи од ifobt

На врв Дно