Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Bozoo

Продавам SODIMM DDR5 Samsung 16GB 5600mhz

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
2.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Меморијата е извадена е од лаптоп леново со rtx 4060 , користена од мај 2023

ЦЕНА: 2500 денари

Информации

Автор
Bozoo
Поднесена
Последна промена
Прегледи
31

Повеќе огласи од Bozoo

На врв Дно