• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
spanska

Продавам SO-DIMM Kingston 16GB DDR4 2666

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
2.800 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Рамот е користен неколку дена изваден од лаптоп ради надоградба

Информации

Автор
spanska
Поднесена
Последна промена
Прегледи
672

Повеќе огласи од spanska

На врв Дно