Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Tozo8

Продавам Smartwatch Samsung S3 Frontier

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
2.500 ден.
Истекува

Опис

Продавам Samsung S3 Frontier. Козметичка состојба 9/10, нормално има некој ситни зуцки од користење. Батеријата е во одлична состојба. Доаѓа со оригиналниот адаптер и dock за полнење и неколку дополнителни ремчиња. Цената 2500 денари, ако некој има замислено друга цена слободно пишете.

Информации

Автор
Tozo8
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
120
На врв Дно