Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
JellyfitzDMT

Продадено Продавам Sapphire Pulse 5700 XT

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
7.500 ден.
Истекува

Опис

Sapphire Pulse 5700 XT 8GB GDDR6

Графичката е користена во лична конфигурација, функционира без проблеми со нормални температури.
Причина за продажба е надградба.
Нема оригинално пакување бидејќи така е купена во склопена конфигурација.

Контакт: 070/281-278 и пп.
Може по карго да се прати од Куманово.

Информации

Автор
JellyfitzDMT
Поднесена
Последна промена
Прегледи
210

Повеќе огласи од JellyfitzDMT

На врв Дно