Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Bozoo

Продавам Saphire Nitro + RX5700XT

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
7.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Картичката е во одлична состојба извадена од ПЦ кој што не се користи ептен ретко.Може да се тестира во било кое време доколку некој сака.

ЦЕНА : 7000 денари.

Информации

Автор
Bozoo
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
167

Повеќе огласи од Bozoo

На врв Дно