Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
xenon

Продавам Samsung ZFold4

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
65.000 ден.
Истекува

Опис

Продавам самсунг Zfold4 (12/256), кратко време користен како секундарен уред, одлично сочуван. Доаѓа со кутија (во која што има кабел само и документација).
цена: 65000 ден. фиксна. Тел. за контакт 070673024. Не си го губете времето со пораки за замени и слично, карго и замени не се во игра.

Информации

Автор
xenon
Поднесена
Последна промена
Прегледи
633

Повеќе огласи од xenon

На врв Дно