Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
xenon

Продавам Samsung ZFlip 5

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
30.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Продавам Samsung Z Flip 5 - боја mint green - 8GB / 256GB, прв сопственик, одлична состојба, купен локално (Ледиком) под гаранција.Цена: 30,000 ден.
Без карго, локација Скопје-Црниче. Контакт тел. 070673024

Информации

Автор
xenon
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
151

Повеќе огласи од xenon

На врв Дно