Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
deni.mitev

Продавам Samsung Z Flip 3 128gb нов.

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
550 €
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Купен од ледиком со 12 месеци гаранција заверена од кај нив, во замена земен.
8/128gb
Гратис футрола.

Информации

Автор
deni.mitev
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
350

Повеќе огласи од deni.mitev

На врв Дно