Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
deni.mitev

Продавам Samsung Watch 4 44mm.

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
130 €
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Часовникот е вклучен 1 ден и не е користен
Добиен е од промоцијата со с21 Фе.

Информации

Автор
deni.mitev
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
284

Повеќе огласи од deni.mitev

На врв Дно