Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
deni.mitev

Продавам Samsung Tab A7 Lite 32gb.

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
6.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Купен на 20.06 од нептун , не е користен 24м гаранција.

Информации

Автор
deni.mitev
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
738

Повеќе огласи од deni.mitev

На врв Дно