Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
deni.mitev

Продавам Samsung S23 Plus 256gb.

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
599 €
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Телефонот е нов донесен од германија, без гаранција( ако испадне нешто проблем тука сум)
Следува со кабел. 8/256гб

599€

Информации

Автор
deni.mitev
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
610

Повеќе огласи од deni.mitev

На врв Дно