Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
deni.mitev

Продавам Samsung S22 8/128gb нов.

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
650 €
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Телефонот е нов црна боја.
донесен од белгија без гаранција кај нас.

Информации

Автор
deni.mitev
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
240

Повеќе огласи од deni.mitev

На врв Дно