Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Vlad944

Продадено Продавам Samsung S21 FE 6/128 SD888

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
18.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам телефон S21 FE 6/128 SD888 5G користен од моја страна кој истиот е зачуван максимално 9.5/10.
Доаѓа со 5 маски и уште 2 заштитни стакла за екран.
Доаѓа во оригиналното пакување со УСБ тајп Ц кабле.

Цената изнесува 18500 денари.

Информации

Автор
Vlad944
Поднесена
Последна промена
Прегледи
418

Повеќе огласи од Vlad944

На врв Дно