Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
DonFrozex

Продадено Продавам Samsung S21+ 8/128

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
300 €
Истекува

Опис

Продавам Самсунг S21+ 8/128gb, purple.
Користен е 2 години со заштитна маска, купен у Холандија (истечена гаранција).
Телефонот е максимално сочуван, без гребки, оштетувања и слично.

Доаѓа со оригинална кутија, без полнач, и нов сет стакло + маска.

Се продава поради надградба, така да без замени.

Информации

Автор
DonFrozex
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
354

Повеќе огласи од DonFrozex

На врв Дно