Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Laik_sk

Продавам Samsung Galaxy Watch 4 44mm

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
8.500 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Продавам Самсунг Galaxy Watch 4 44мм Црн. Купен е во Мај, и многу малку е користен. Има преостаната гаранција од 18 месеци.
Цена 8,500 денари
  • Ми се допаѓа
Реакции: Miki98

Информации

Автор
Laik_sk
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
418
На врв Дно