Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
deni.mitev

Продадено Продавам Samsung Galaxy S22 нов.

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
800 €
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Нов донесен од Германија, 24м интернационална неотпакуван.
Црна боја.

Информации

Автор
deni.mitev
Поднесена
Последна промена
Прегледи
500

Повеќе огласи од deni.mitev

На врв Дно