Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Delicon

Продадено Продавам Samsung Galaxy A54 5G 128GB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
18.000 ден.
Истекува

Опис

Информации

Автор
Delicon
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
177

Повеќе огласи од Delicon

На врв Дно