Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
deni.mitev

Продавам Samsung A72 нов неотпакуван.

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
24.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
24м гаранција од телеком.
6/128gb snapdragon процесор

Информации

Автор
deni.mitev
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
471

Повеќе огласи од deni.mitev

На врв Дно