Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Aowek

Продавам Samsung A53 5G White - Неотпакуван

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
21.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Се продава Samsung A53 5g White - Неотпакуван , купен од Телеком.

Цена: 21,000 денари

Информации

Автор
Aowek
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
266

Повеќе огласи од Aowek

На врв Дно