Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Bozoo

Продавам Samsung 3400x1440 VA Panel 75hz Ultrawide

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
12.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Дечки се продава мониторчево користено е точно година дена во канцеларија (кај што не се пушело цигари ако на некој му е битно) , купен од Анхоч.Има подршка за 2x HDMI, и DP, AMD Freesync. Чувам и кутија од него

Screen : 34 inch 3440x1440 UltraWide VA Panel 75hz

ЦЕНА : 12.000 Денари.

Информации

Автор
Bozoo
Поднесена
Последна промена
Прегледи
341

Повеќе огласи од Bozoo

На врв Дно