Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Bozoo

Prodavam Samsung 2x8 GB DDR4 3200mhz SODIMM plocki

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
3.000 ден.
Истекува

Опис

Плочките се извадени од legion 5 pro користени се 5 месеци .

Информации

Автор
Bozoo
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
157

Повеќе огласи од Bozoo

На врв Дно