Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
deni.mitev

Продавам S23 Ultra 8/256gb нови неотпакувани.

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
920 €
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Донесени од германија, црна боја.

Информации

Автор
deni.mitev
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
232

Повеќе огласи од deni.mitev

На врв Дно