Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
G

Продадено Продавам с22+ Snapdragon 8 Gen 1

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
27.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Како што гласи насловот, Продавам бел S22+ 8/256 со Snapdragon 8 Gen 1 процесор благодарение на кој одлично држи батерија. Телефонот доаѓа со оригинален Самсунг Travel Charger 25w, фолија на екранот и две заштитни маски.

Информации

Автор
Gecas12
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
371

Повеќе огласи од Gecas12

На врв Дно