Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
DrMTR

Продавам S21+ 8/128 во беспрекорна состојба

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
22.300 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
ако што гласи насловот продавам Samsung S21+ 8/128 Exynos 2100 во беспрекорна состојба, без никакви гребки модификации или сервисирање по истиот. Од прв ден го користам во Caseology Parallax футрола платена 30-тина евра. Телефонот го користам година и 3 месеци. Доаѓа во комплет со полнач оригинален Samsung 25w (може и без полначот) и оригинален кабел со оригинална кутија. Телефонот го давам со гратис оригинална Samsung clear case футрола купена дополнително за него (платена 900 денари во Анхоч). Оние што имаат купено телефон од мене претходно нека зборуваат за мене и уредите кои ги продавам! Немам потреба самиот себеси да се фалам.


Комплет: 22300 денари без полнач !


Слики од истиот немам бидејки немам друг телефон за да го сликам истиот, ама како што кажав еднакво на нов од кутија. Деактивирано fast changing од прв ден!

Заинтересирани ПП.

Информации

Автор
DrMTR
Поднесена
Последна промена
Прегледи
260

Повеќе огласи од DrMTR

На врв Дно