Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Rikimaru

Продадено Продавам Ryzen 7 3800X

Статус
Овој оглас е заклучен.
Датум Цена Промена (во %)
10 јануари 2023 во 22:06 9.500 ден. 105455
14 јануари 2023 во 16:01 9.000 ден. 5
20 јануари 2023 во 21:53 8.500 ден. 5
28 јануари 2023 во 15:12 8.000 ден. 5
На врв Дно