Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Rikimaru

Продадено Продавам Ryzen 7 3800X

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
8.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.amd.com/en/products/cpu/amd-ryzen-7-3800x
Се продава процесор Ryzen 7 3800X Box (БЕЗ КУЛЕРОТ, не ладеше како што треба го дадов).

Цена: 8000 ден. (намален од 12.000).

Одлично зачуван. Сѐ функционира прописно и доаѓа во оригинал пакување.

Моментално во Сетек кошта 20,000 но го нема на залиха.


Поздрав, фала.

Информации

Автор
Rikimaru
Поднесена
Последна промена
Прегледи
297

Повеќе огласи од Rikimaru

На врв Дно