Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
no_retreat

Продавам Ryzen 3 1200 со Stock Cooler

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
1.500 ден.
Истекува

Опис

Цена 1500ден комплет со сток кулерот.
Без кутија и без гаранција
контакт: ПП или вибер 077 638 126
Карго ќе мора да избегнам за овој производ заради тоа што ја немам кутија во која што би го спакувал

Информации

Автор
no_retreat
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
130

Повеќе огласи од no_retreat

На врв Дно