Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Bozoo

Продавам Ryzen 3 1200, 2x4GB DDR4 2400mhz , Antec Edge 550W PSU

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
4.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Користени се деловите извадени од машина што си работеше без проблем, може да се тестираат доколку некој сака

Комбо цена комплет 4000 денари.

Информации

Автор
Bozoo
Поднесена
Последна промена
Прегледи
74

Повеќе огласи од Bozoo

На врв Дно