Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
no_retreat

Продавам RX 6700XT Sapphire Nitro Plus

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
13.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам RX 6700XT Sapphire Nitro Plus

Одлично зачувани, без никакви маани,
Давам една недела тест период.

Цена: 13500ден Фиксна.
Може испорака по карго на ваш трошок.
Контакт ПП или Viber 077638126

Информации

Автор
no_retreat
Поднесена
Последна промена
Прегледи
274

Повеќе огласи од no_retreat

На врв Дно