Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
no_retreat

Продавам RX 6600 8gb Power Color

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
7.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам одлично зачувана графичка карта RX 6600 8gb Power Color
Истата има температура до 65 степени на фурмарк со кулери на 70%.
Графичката не е отварана и сервисирана.
Тест период 1 недела.

Цена: 7500ден Фиксна.
Може испорака по карго на ваш трошок.
Контакт: 077 638 126.

Информации

Автор
no_retreat
Поднесена
Последна промена
Прегледи
72

Повеќе огласи од no_retreat

На врв Дно