Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
no_retreat

Продавам RX 580 4gb и 8gb

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
2.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
RX 580 8gb Sapphire special Edition cena 3500ден, на залиха 2 графички
RX 580 4gb XFX GTS xxx cena 2000ден, на залиха 2 графички
Давам една недела тест период
Може испорака по карго
контакт ПП или 077 638 126

Информации

Автор
no_retreat
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
205

Повеќе огласи од no_retreat

На врв Дно