Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
no_retreat

Продавам RX 580 4gb и 570 4gb Sapphire nitro +

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
2.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Sapphire nitro plus
RX 580 4gb - 2500ден
RX 570 4gb - 2000ден
Давам тест период од 1 недела, за било каков проблем нудам замена или full refund

Цените се фиксни,
Може испорака по карго на ваш трошок.
Контакт: 077 638 126.

Информации

Автор
no_retreat
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
179

Повеќе огласи од no_retreat

На врв Дно