Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
no_retreat

Продавам RX 5700 XT 8gb Asus Rog Strix

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
8.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам RX 5700 XT Asus Rog Strix.
Графичката доаѓа комплет со кутија и сите додатоци.
Цена: 8500ден Фиксна.
Контакт: ПП или Viber 077638126
Може испорака по карго на ваш трошок.

Информации

Автор
no_retreat
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
232

Повеќе огласи од no_retreat

На врв Дно