Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Bozoo

Продавам RTX Suprim 3080, Gigabyte OC 3080, Ventus 3x 3080TI

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
490 €
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Картите се во одлична состојба , со кулери и температури може да се пробаат на лице место ако сакате.Кутии имам за Ventusot и Gigabyte OC.

RTX Suprim 3080 - 500e
RTX Gigabyte OC 3080 - 490e
RTX Ventus 3x 3080TI - 550e

Информации

Автор
Bozoo
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
242

Повеќе огласи од Bozoo

На врв Дно