Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Bozoo

Продавам RTX 4080 16 GB AERO Gigabyte

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
80.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Купена е од анхоч користена е месец дена во куќиште , одлични температури гаранција 2 години ,со кутија

ЦЕНА : 80.000 мкд
  • Ми се допаѓа
Реакции: Oktar и Miki98

Информации

Автор
Bozoo
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
221

Повеќе огласи од Bozoo

На врв Дно