Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Bozoo

Продавам RTX 3080TI Vision

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
32.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Се продава Gigabyte 3080TI карта купена од Инсомниа многу малку користена кај мене за играње , во одлична состојба на кулери при гејминг температури во затворено куќиште 80 степена на меморија.Доаѓа со кутија

ЦЕНА : 32.000 Денари.
  • Ми се допаѓа
Реакции: Ребро

Информации

Автор
Bozoo
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
270

Повеќе огласи од Bozoo

На врв Дно