Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
no_retreat

Продавам RTX 3080 Gigabyte Gaming OC 10gb

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
22.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
се продаваат 3 графички RTX 3080 Gigabyte Gaming OC 10gb.
Графичките се без никаква маана, чисти без гребаници.
Работат Екстра тивко со здрави и тивки кулери.
Температури на јадро до 70 степени, температури на меморија и hot spot околу 80 степени.
Давам 1 недела тест период.

Цена: 22000 денари Фиксна.
Може испорака по карго на ваш трошок.
Контакт ПП или Viber 077 638 126.

Информации

Автор
no_retreat
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
225

Повеќе огласи од no_retreat

На врв Дно