Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
no_retreat

Продавам RTX 3080 EVGA XC3 Ultra и Zotac AMP Holo

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
390 €
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам 2 графички карти RTX 3080
EVGA XC3 Ultra, доаѓа комплет со оригиналната кутија
Zotac AMP HOLO Core, оваа доаѓа без кутија.

Во прилог фотографии од двете графички, истите може да се тестираат на мој компјутер на било кој програм или видео игра ќе посакате.
Може да ме контактирате за дополнителни фотографии или тестови.

Цена 390е фиксна.
Контакт ПП или вибер 077638126

Информации

Автор
no_retreat
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
438

Повеќе огласи од no_retreat

На врв Дно