Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
no_retreat

Продавам RTX 3070, модели Evga XC3 и MSI Ventus

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
14.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
На продажба графички карти RTX 3070

Модел MSI Ventus 2x, доаѓаат комплет со кутии и сите додатоци,
Модел EVGA XC3, следуваат само графички, без кутии и останати додатоци.
Двата модели се не отварани и несервисирани.

Цена: 14500ден фиксна.
Може испорака по карго на ваш трошок.
Контакт: 077 638 126.

Информации

Автор
no_retreat
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
149

Повеќе огласи од no_retreat

На врв Дно