Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
no_retreat

Продавам RTX 3070 Asus Megalodon

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
15.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Графичките се одлично зачувани, без никакви маани,
Држат нормални температури до 70-75 степени со 60-70% fan speed.
Никогаш неотварани, давам една недела тест период, за било каква замерка нудам Full Refund

Цена 15500ден Фиксна
Може испорака по карго на ваш трошок
Контакт ПП или Viber 077 638 126

Информации

Автор
no_retreat
Поднесена
Последна промена
Прегледи
286

Повеќе огласи од no_retreat

На врв Дно