Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
no_retreat

Продавам RTX 3060ti Zotac

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
13 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам Графички карти RTX 3060ti 8GB Zotac.
Во одлична состојба без никава маана, температури на furmark до 71 степени со 75% fan.
Следуваат комплет со оригиналната кутија.
Давам една недела тест период, за било каков проблем нудам замена или full refund.

Цена: 13000ден Фиксна.
Може испорака по карго на ваш трошок.
Контакт 077 638 126.

Информации

Автор
no_retreat
Поднесена
Последна промена
Прегледи
140

Повеќе огласи од no_retreat

На врв Дно