Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
no_retreat

Продавам RTX 3060ti MSI Ventus 3X

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
13.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам RTX 3060ti MSI Ventus 3X
Одлична состојба без никакви маани.

Цена 13500ден
Може испорака по карго
Контакт: ПП или Viber 077 638 126

Информации

Автор
no_retreat
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
371

Повеќе огласи од no_retreat

На врв Дно