Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
no_retreat

Продавам RTX 3060ti Evga XC3

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
13.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам RTX 3060ti Evga XC3

Одлично зачувани, без никакви маани,
Давам една недела тест период.

Цена: 13500ден Фиксна.
Може испорака по карго на ваш трошок.
Контакт ПП или Viber 077638126

Информации

Автор
no_retreat
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
192

Повеќе огласи од no_retreat

На врв Дно